donderdag 15 mei 2008

Info Best Of Brabant

Algemeen schema
12u00 tot 14u15 : Opwarming (eventueel iets later eindigen)
15u00 : Start 1e deel
16u20 : Pauze & receptie voor twee leden per club (bestuur en/of trainers)
16u50 : Start 2e deel
18u00 : einde


Mogelijkheid tot generale repetitie
12u00 : De Piraten – Gymgroep AS
12u08 : Luigi’s theme – Blits 78
12u16 : Be One – Haacht
12u24 : Groepsoefening RG – Diest
12u32 : Knock on the Wood – Axentis
12u40 : Geshake & geschicke – Blits 78
12u48 : Acro groepsoefening – Wild Gym
13u00 : Let me think – Blits 78
13u08 : Groepsoefening RG – Haacht
13u16 : Die another day – Axentis
13u24 : Groepoefening – Werchter
13u34 : AGD – grond
13u44 : Aerobic Gymnastics
13u54 : Acro individuele oefeningen


Programma
1) De piraten – Gymgroeps AS


2) Acro – Combined oefening van Marlies Vermuyten , Valerie Van Meldert en Rebecca Guns :acro A-niveau , seniores -TK Werchter


3) Grond – Senne Dereks - Gymgroep AS


4) Luigi’s theme – Dans - Blits 78 Bierbeek


5) Acro –: Nans Barrez en Charlotte De Coninck - Wild Gym Herent

6) Aerobic Gymnastics –Solo : Eliana Verlinden - Blits 78 Bierbeek


7) Brug – Marthe Wens - Gymgroep AS


8) Be One - Dans Meisjes - Gym Haacht


9) Acro : Sarah van Gelder, Sara Langendries en Magali Coenen - Wild Gym Herent

10) Aerobic Gymnastics Solo : Joni Tonnet - Blits 78 Bierbeek


11) RG – Groepsoefening – Koninklijke Diestse Turnkring


12) Balk – Laura Aerts - Gymgroep AS


13) AGH – Grondoefening door Itse Briké - Blits 78 Bierbeek


14) Acro – Werchter : Yana Princen en Esther Gilson Meisjes duo C - niveau:


15) Knock on the Wood – Dansgroep Axentis – Gymgroep Wijgmaal-W.B.


16) Aerobic Gymnastics -Trio: A-gymnasten senioren: Eliana Verlinden, Jo Buelens, Sofie van Britsom - Blits 78 bierbeek


17) Acro – Balansoefening van Ward Delabastita en Ellen Robbeets : acro A niveau seniores - TK Werchter


18) Geshake & geshicke – Dans – Blits 78 Bierbeek


19) Balk – Jozefien Sterckx – Gymgroep AS


20) Ohne Dich – Gymgroep AS


21) Grond – Erica Johnson - Gymgroep AS


22) Acro – Groepsoefening Wild Gym


Pauze



23) Acro – Tosportduo Julie Van Gelder & Meno – Wild Gym Herent

24) Trampoline & DMT –Groepsnummer -Turn Around Bierbeek


25) Acro – Wild Gym- Emma bartholomeussen en Marie Frateur.
26) Let me think about it – Dans – Blits 78 Bierbeek


27) Grondoefening – Bo Celis – Gymgroep AS


28) Acro - Balansoefening van Mariska Guns , Delphine Quatannens en Luka Struye : acro A - niveau Age Groupe - TK Werchter


29) RG groepsoefening juniores / seniores hoepel + lint - Gym Haacht


30) Aerobic Gymnastics -Demonstratienummer: A Gymnasten : Eliana Verlinden, Jo Buelens, Joni Tonnet, Sofie Van britsom - Blits 78 bierbeek


31) Acro – Werchter - Balansoefening
Oona De Clercq , Liesbeth Deaulmerie en Anouk Robbeets trio C - niveau :


32) AGH – Paardoefening door Vassilis Gardiciotis & Itse Briké – Blits 78 Bierbeek


33) Grond - Jozefien Sterckx – Gymgroep AS


34) Acro – Wild Gym : Annemie Pierlee en Zoë Vander Elst.

35) Die another day - Dansgroep Axentis – Gymgroep Wijgmaal-W.B.


36) Grond - Laura Aerts - Gymgroep AS


37) Moulin Rouge - Groepsoefening acro - TK Werchter

5 opmerkingen:

Annemie zei

Danku voor de info, Ellen!

Ellen zei

Graag gedaan!

Anoniem zei

bedankt voor de info!

Anoniem zei

was op Best of Brabantheel fier op de deelnemers van Wild Gym! Bedankt!

pcso lotto zei

Yutarets! kasagad bah!